polskienglish

Pozycjonowanie

Na proces pozycjonowania składa się wiele działań, których celem jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarkach internetowych.

Metody oceny stron WWW przez wyszukiwarki

Wyszukiwarki internetowe wykorzystują zaawansowane algorytmy dopasowywania dokumentów do zapytania użytkownika - nie tylko zliczają ilość wystąpień wyszukiwanych słów i fraz kluczowych na danej stronie, ale również analizują wszelkie aspekty zawartości strony (ewentualnie stron wskazujących na daną stronę). Wykorzystują również mechanizm znany z kręgów naukowych: artykuł jest tym wyżej oceniany, im częściej jest cytowany przez innych autorów. Wyszukiwarki oceniają serwisy www podobnie: strona jest tym ważniejsza, im więcej innych stron na nią wskazuje. Algorytm traktuje odsyłacz ze strony A do strony B jako głos udzielony stronie B prze stronę A. Dodatkowo analizuje strony z odnośnikami. Linki na stronach, które same w rankingu są oceniane wysoko, mają większe znaczenie i pomagają zwiększyć wartość ocenianej strony.

Ważne strony o wysokiej jakości otrzymują np. wyższe wartości parametru PageRank, które są później zapamiętywane przez Google. PageRank jest parametrem, który służy do tworzenia rankingu stron zwracanych przez wyszukiwarkę.

złóż zapytanie

Oferujemy:

  1. analizę strony i pomoc w wyborze słów kluczowych, analiza budowy strony i nawigacji po stronie
  2. sprawdzenie pozycji w wyszukiwarkach na poszczególne słowa kluczowe
  3. analiza konkurencji i fraz na jakie strona ma być pozycjonowana
  4. zasugerowanie słów kluczowych, które są poszukiwane przez internautów w zakresie danej tematyki
  5. dodanie strony do poszczególnych wyszukiwarek, zarówno tych, w których strona będzie pozycjonowana, jak również tych mniej popularnych
  6. optymalizację kodu HTML strony - zabiegi te są często zmianami kosmetycznymi i zazwyczaj nie wpływają na ogólny wygląd strony, ale zmieniają szczegóły, które wpływają na pozycję w wyszukiwarce
  7. pozycjonowanie strony na wybrane przez Klienta słowa kluczowe - zabiegi, które podnoszą pozycję w wynikach wyszukiwania i w ten sposób strona staje się widoczna dla internautów
  8. raportowanie wyników w postaci dostępu do statystyk pozycjonowania - cykliczne sprawdzanie pozycji jaką zajmuje strona pod poszczególnymi słowami kluczowymi i przedstawianie wyników Klientowi. Pozwala to na ocenę wzrostu odwiedzin i dalszego rozwoju witryny

Skuteczne pozycjonowanie stron www

Jesteśmy wiodącą firmą w dziedzinie pozycjonowania. Nasi klienci cieszą się czołowymi miejscami na listach wiodących wyszukiwarek internetowych.

Pozycjonowanie jest najlepszym źródłem reklamy w internecie, a to za sprawą wyszukiwarek takich jak np. Google. Co to oznacza i dlaczego pozycja w wyszukiwarce jest tak ważna? Dzieje się tak ze względu na ich popularność. Potencjalny odbiorca chcąc wyszukać interesujące go treści, produkty lub usługi w internecie, zacznie swoje poszukiwanie właśnie od (nich) takich wyszukiwarek. Dlatego tak ważne jest to, by spośród olbrzymiej konkurencji potencjalny odbiorca w pierwszej kolejności zauważył serwis naszego klienta.

Wiedza i doświadczenie, które nabyliśmy podążając przez lata za rozwojem wyszukiwarki Google, zapewnia naszym klientom najbardziej porządane miejsca w wynikach wyszukiwań dla słów i fraz ściśle związanych z ich działalnością. Pozwala to na umocnienie ich pozycji na rynku i skutkuje wyraźnym wzrostem sprzedaży.

Zainteresowanym gwarantujemy