polskienglish

Atrakcyjny Pakiet Promocyjny! Teraz 50% taniej

Cena pakietu: 3 950,00 zł. Promocja - teraz tylko 1 975,00 zł + koszt domeny!

Wybierając nasz pakiet promocyjny otrzymujesz komplet usług niezbędnych do prawidłowego działania strony w internecie. Począwszy od domeny po profesjonalnie zaprojektowane strony www. Od wielu lat zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych stron internetowych, teraz w promocyjnych cenach. Aby zamówić Atrakcyjny Pakiet Promocyjny wypełnij wymagane pola poniżej.

W skład pakietu promocyjnego wchodzą: domena*, hosting w wersji Mini-WebSerwer, strona internetowa w systemie WebCMS, pozycjonowanie WebPremium.

* Ceny domeny nie podlegają dodatkowej obniżce o 50%

Domena

Podaj domenę, którą chcesz dodać do Pakietu Promocyjnego

wyszukiwarka zweryfikuje czy podany adres jest dostępny

Serwer

Mini WebSerwer:

W pakiecie poza nowoczesnym projektem strony www otrzymujesz od nas na okres 1 roku, serwer o wartości 150,00 zł zł w cenie 75,00 zł zł.

Pojemność konta1 GB
Transfer miesięczny7 GB
Ilość obsługiwanych domen3
Kont e-mail50
Subdomen50

WebCMS

Stworzymy profesjonalnie i przejrzyście zaprojektowane strony internetowe w systemie CMS umożliwiającym swobodne i proste edytowanie jej zawartości. W wersji podstawowej znajdują się moduły takie jak: galeria, aktualności i wpisy, czyli treści stron. Podstawowy pakiet WebCMS kosztuje 1 800,00 zł zł, zaś w pakiecie promocyjnym to jedyne 900,00 zł zł. Dodawanie zdjęć czy edycja tekstów staje się przyjazna i dostępna dla każdego.

Ponadto zapewniamy darmowe szkolenie z zakresu działania systemu.

Istnieje możliwość rozszerzenia serwisu o dodatkowe moduły dowolnie wybrane z poniższych*:

cena za moduły: 0,00 zł* Dodatkowe moduły nie podlegają promocji.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie WebPremium obejmujące aż sześć słów kluczowych w cenie 2 000,00 zł otrzymujesz w cenie 1 000,00 zł przez rok.

Podsumowanie

Aby kontynuować musisz dodać domenę do pakietu