Ile kosztuje strona internetowa w 2021

Koszty - podsumowanie budowy strony www

Ile kosztuje strona internetowa? To pytanie dość często pojawia się na samym początku rozmów nad zleceniem projektu stron internetowych. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania projektu graficznego, który musi być najpierw stworzony przez grafików, a następnie zakodowany przez programistów.

Strony internetowe oprócz wyglądu mają implementacje konkretnych funkcjonalności. Od nich również zależy cena.

To czy będzie to prosta strona, czy rozbudowany portal ogłoszeniowy, sklep internetowy czy platforma handlowa ma bardzo duży wpływ na czas pracy i koszty. Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że z uwagi na popularność różnych urządzeń, na których korzysta się z internetu, strony muszą być przystosowane do komputerów stacjonarnych, tabletów i smartfonów. Są to więc 3 wersje stron, które muszą być zaprojektowane i zakodowane z uwzględnieniem różnych wielkości ekranów.

Dla nas to nie problem, a co najwyżej wyzwanie. Jednak warto również i to wziąć pod uwagę przy ocenie kosztów budowy. Jeśli i Ty byś chciał usłyszeć odpowiedź na pytanie – ile ma kosztować strona – to skontaktuj się z nami! Omówimy projekt, zaproponujemy rozwiązania, a na koniec podamy cenę.

Zapytaj o wycenę

Pola wymagane

Projektowanie strony www - proces

WebDesignGroup ProjektowanieStron.eu
© ProjektowanieStron.eu - All Rights Reserved