Projektowanie i budowa stron internetowych dla biur rachunkowych i księgowych

Projektujemy i wykonujemy strony internetowe dla biur rachunkowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań, które zarówno charakteryzują się wysoką funkcjonalnością, jak i wyjątkowym wyglądem. Dzięki nim możliwe jest zarządzanie firmą w sposób bardziej efektywny i skuteczny oraz lepsza komunikacja z klientami.

Strona internetowa biura rachunkowego powinna być przede wszystkim funkcjonalna i przejrzysta. Projekt graficzny powinien być prosty i elegancki, a układ treści przyjazny dla użytkownika.

 

Budowa strony www

Niezbędne informacje na stronie to:

 • dane kontaktowe (adres, telefon, e-mail),
 • opis usług, jakie świadczy biuro,
 • przedstawienie zespołu (biura rachunkowego),
 • cennik usług,
 • informacje o aktualnych promocjach lub ofertach specjalnych,
 • formularz kontaktowy,
 • sekcja z referencjami/rekomendacjami,
 • informacje o aktualnych przepisach prawa podatkowego i rachunkowości,
 • możliwość pobrania dokumentów (np. druków deklaracji podatkowych).

 

 

Responsywne strony

 


 

Strona powinna również być responsywna, czyli dostosowywać swoją zawartość i układ do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana.

 


 

 

Strona www dla biura rachunkowego, które pozyskuje nowych klientów

Obecnie większość firm pozyskuje swoich klientów przez internet. Dotyczy to praktycznie wszystkich branż. Biura rachunkowe nie są tutaj wyjątkiem, lecz potwierdzają tę regułę.
Strona internetowa dla biura rachunkowego to świetne narzędzie do budowania wizerunku firmy. Dzięki niej można przedstawić swoją ofertę oraz przedstawić zespół specjalistów, co pozwala na budowanie zaufania wśród osób, które poszukują usług księgowych. Strony takie mają layout i grafikę, która nie rozprasza, a pozwala przeprowadzić potencjalnego kontaktu od strony wejścia aż do kontaktu. Ten, będący ostatnią częścią tunelu sprzedażowego klienta powinien umożliwić jak najłatwiejszy i najszybszy kontakt. Strona internetowa daje pełen wachlarz możliwości. Pozwala kontakt:

 • telefoniczny - prezentacja numeru telefonu w formie klikalnego linku, dzięki czemu kliknięcie numeru na smartfonie od razu wpisuje numer telefonu i nie trzeba go przepisywać na klawiaturze, wystarczy nacisnąć przycisk połączenia,
 • mailowy - prezentacja maila w formie klikalnego linku, którego kliknięcie powoduje uruchomienie programu pocztowego, wstawienie maila do pola odbiorcy maila,
 • przez formularz kontaktowy - gdzie potencjalny klient wysyła wiadomość, wypełniając pola w formularzu i klikając przycisk wysłania.

 

Wysoka pozycja w Google to podstawa

Strony internetowe dla biur rachunkowych to narzędzie, które pozwala na łatwiejsze zarządzanie firmą i komunikację z klientami. Dzięki takiej stronie klienci mogą łatwo uzyskać dostęp do informacji o firmie, usługach, cenniku oraz formularzy do pobrania. Jednak zanim zaczną chodzić po stronie, muszą znaleźć stronę w internecie.

strona-w-wynikach-wyszukiwania

 

Biorąc pod uwagę, że w Polsce największą popularnością cieszy się wyszukiwarka Google, tak pojawienie się w niej na wysokich pozycjach, to być albo nie być firmy, to strumień klientów lub jego brak.

Warto więc wziąć pod uwagę, że strona powinna być też budowana pod kątem odbioru jej przez roboty Google i pod kątem pozycjonowania.

 

Nasi analitycy, specjaliści od reklamy i marketingu internetowego, graficy i programiści starają się za każdym razem stworzyć takie rozwiązania, aby dopasować strukturę strony do architektury treści, ale i zapewnić dobry odbiór przez roboty indeksujące.

 

Strona internetowa dla biura rachunkowego to miejsce porad ekspertów

Porady ekspertówWarto pamiętać, że strona internetowa dla biura rachunkowego powinna być stale uaktualniana i zawierać aktualne informacje, aby zapewnić klientom jak najlepszą obsługę. Dzięki temu biuro rachunkowe będzie postrzegane jako nowoczesne i profesjonalne, co przełoży się na pozytywny odbiór wśród klientów. Ważnym elementem są też porady.

Księgowi, którzy decydują się na publikację artykułów eksperckich i aktualnych treści dotyczących porad księgowych i podatkowych mogą nie tylko pokazać się jako wyjątkowi eksperci, ale pozyskać ruch z internetu osób, które szukają odpowiedzi właśnie na takie pytania.

 

Jeśli prowadzisz biuro rachunkowe lub jesteś księgowym, który chciałby posiadać atrakcyjną stronę internetową będącym głównym źródłem pozyskiwania klientów, nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami!


tel.kom. +48.660 559 515

Pola wymagane
WebDesignGroup ProjektowanieStron.eu
© ProjektowanieStron.eu - All Rights Reserved