Oferta na tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych to złożony procesTworzenie strony internetowej to proces skomplikowany, posiadający wiele etapów. Łączy w sobie zarówno elementy obejmujące analizy, prace graficzne, dopracowanie pod kątem UX i UI, kodowanie i programowanie, testowanie, szkolenie i uruchomienie. Każdy z tych etapów jest ważny i wymaga dużej uwagi. Dlatego nad każdym z nich powinien pracować zespół ekspercki, który posiada wieloletnie doświadczenie i tworzył strony dla różnych branż. Dopiero tak profesjonalne podejście pozwala na wykonanie strony, która będzie: przykuwać wzrok i szybko działać, dobrze wyglądać na desktopie, smartfonie oraz tablecie, szybko się ładować, będzie mieć intuicyjną nawigację, a także będzie dobrze się pozycjonować w Google. Ostatni aspekt, czyli odbiór strony przez roboty Google jest równie ważny. Większość stron, a i tym samym firm, swój sukces opiera na pozyskiwaniu klientów przez internet. Dlatego wysokie pozycje na popularne frazy mogą zadecydować o skali sukcesu strony.

Kompleksowa oferta na tworzenie stron internetowych oraz serwisów www

Zajmujemy się kompleksowymi usługami obejmującymi cały proces tworzenia stron internetowych wraz z ich późniejszym utrzymaniem oraz popularyzacją (pozycjonowanie, Google Ads). Dlatego, jeśli szukasz firmy, która podejmie prace nad serwisem internetowym, wykona jego uruchomienie, a następnie później będzie dbać o jego stabilne działanie, to dobrze trafiłeś. Już teraz skontaktuj się z nami. Przeanalizujemy Twoje wymagania, a następnie po uzgodnieniu szczegółów wykonamy projekt.

Technologie, na jakich tworzymy strony internetowe

Nasze strony spełniają najwyższe standardyZajmujemy się tworzeniem stron internetowych z wykorzystaniem technologii: HTML, CSS oraz najpopularniejszych języków programowania JavaScript i php. Pracujemy na standardach W3C - organizacji, która dba za ustalanie reguł budowy stron internetowych kodu. Nasi programiści, tworzą witryny, które są RWD - a więc dobrze wyświetlają się na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony, tablety. Jest to ważne, ponieważ w dzisiejszych czasach coraz więcej osób, przegląda strony na wyświetlaczach o mniejszej rozdzielczości niż monitory w desktopie.

Domeny krajowe, regionalne i globalneGwarancja na stworzone strony internetowe to pewność zadowolenia

Zlecając nam tworzenie serwisów internetowych i stron masz pewność, że zostaną wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami, będą dobrze się wyświetlać na desktopach, smartfonach i tabletach. Za każdym razem wykonujemy testy, a przed odbiorem robimy szkolenia z obsługi panelu zarządzania. Na tworzone serwisy i strony internetowe dajemy gwarancję.

Szybkie serwery najnowszej generacjiDomeny internetowe oraz hosting dla stron www

Oprócz tworzenia stron możemy zaproponować Ci rejestrację domen, oraz usługi hostingu (czyli serwer na strony internetowe). W naszej ofercie posiadamy domeny polskie takiej jak .pl, .com.pl oraz wiele innych (w tym regionalne). Również możesz u nas zarejestrować domeny globalne, funkcjonalne. Jeśli nie masz pomysłu na nazwę domeny, to zgłoś się do nas - pomożemy Ci w jej doborze.

Hosting stron internetowych

Skuteczność strony internetowej nie zależy wyłącznie od jej wyglądu, ale również od szybkości działania. Jak szybko się pojawi na ekranie komputera lub wyświetlaczu monitora zależy w dużym stopniu od sprawności serwera, na którym stoi. Oferujemy profesjonalne usługi hostingowe w Warszawie dedykowane stronom oraz serwisom internetowym. Wszystkie nasze serwery posiadają bardzo szybkie dyski (najnowszej generacji). Dodatkowo hosting ma zapewnioną opiekę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

 

 

 

WebDesignGroup ProjektowanieStron.eu
© ProjektowanieStron.eu - All Rights Reserved