Strony medyczne

Branża medyczna jest bardzo rozległa. Można do niej zaliczyć placówki prywatne, publiczne, małe gabinety - jednoosobowe jak i szpitale. Zajmujemy się tworzeniem projektów oraz budową stron internetowych dla branży medycznej. Dedykowane layouty tworzone przez grafików z wieloletnim doświadczeniem biorą pod uwagę identyfikację wizualną, specyfikę firmy, oferowane usługi.

Oprócz kolorystyki zwracamy szczególną uwagę na UX oraz architekturę treści. Zależy nam na tym, aby serwisy internetowe nie były wyłącznie ładne, ale i żeby ogrywały swoją rolę do jakiej zostały stworzone. Budowanie wizerunku, pozytywnych skojarzeń, prezentacja oferty, możliwość umówienia się na konkretny termin, sprawdzenie dojazdu, kontakt - to jedne z wielu celów stron internetowych dla branży medycznej. Za każdym razem przed powstaniem projektu szczegółowo go analizujemy, omawiamy. W ten sposób przygotowane podwaliny są dobrym elementem wyjściowym do budowy serwisu internetowego, który przyczyni się do sukcesu firmy.


Strony internetowe i systemy rezerwacji

Budowa wizytówki dla lekarzy wzmacnia ich zaufanieZajmujemy się tworzeniem zarówno najprostszych stron internetowych tzw. wizytówek, jak i serwisów internetowych skupiających wiele osób świadczących usługi medyczne, systemy rezerwacyjne wraz z systemami płatności. Rozwiązania webowe możemy podzielić na takie, które zawierają dedykowane formularze z opcją łatwego wpisywania terminu (daty) i wysyłanie ich na maila oraz takie, które obejmują cały proces rezerwacji. Te drugie są już rozbudowanymi kombajnami, oprogramowaniem, które często obsługuje recepcję. Dzięki takiemu podejściu, użytkownicy odwiedzający stronę mają dostęp do bieżących informacji o dostępności danej osoby, oraz on-line mogą dokonać rezerwacji terminu.

Strony internetowe dla stomatologów

Ważną grupą klientów dla, których tworzymy rozwiązania webowe, są gabinety stomatologiczne. Mamy ich wiele w naszym portfolio. Tworzymy je najczęściej z dedykowaną grafikę, z mocnym naciskiem na ofertę. Zalety staramy się podkreślać nie tylko w sposób opisowy, ale i za pomocą dedykowanych ikonek. Gabinety stomatologiczne to placówki, które działają w 100% offline. Stąd też wielu użytkowników odwiedzając strony gabinetu szuka informacji o dojeździe, mapek, adresu. Ważne więc, aby te informacje były łatwo dostępne. Dotyczy to zarówno komputerów stacjonarnych, jak i smartfonów. Elementem, który może ułatwić kontakt z pacjentem może być równiez formularz. Ten powinien być krótki, z jednoznacznymi podpowiedziami, które pomagają w jego uzupełnieniu.

Serwisy internetowe dla podmiotów działających w branży medycznej i okołomedycznej

Tworzymy dedykowane serwisy internetowe dla firm działających w branży medycznej i okołomedycznej. Nasi graficy tworzą wyjątkowe projekty, które uwzględniają niuanse i drobne aspekty danej działalności. Stonowane kolory, unikanie agresywnych zestawień barw, chyba, że odwołują się one do identyfikacji wizualnej -to główne reguły obejmujace tworzenie layoutów. Dodatkowo zwrócenie uwagi na czytelność, tak aby tresci na stronie były akceptowalne dla osób w różnym wieku i z różnym poziomem sprawności wzroku.

Jeśli prowadzisz firmę w branży medycznej lub okołomedycznej, chcesz stworzyć stronę, która będzie nietuzinkowa, przemyślana i przystępna to skontaktuj się z nami.

 

Nasze przykładowe strony dla branży medycznej

WebDesignGroup ProjektowanieStron.eu
© ProjektowanieStron.eu - All Rights Reserved