Sklepy internetowe

Zajmujemy się kreowaniem i budową sklepów internetowych, rozbudowanych rozwiązań e-commerce, pozwalających na zarabianie online. Na każdym etapie oferujemy dostęp do wysokiej jakości specjalistów, którzy doradzą i pozwolą dobrać najwłaściwsze rozwiązanie z wielu obszarów: reklamy, marketingu, sprzedaży, logistyki.

Nasze przykładowe sklepy internetowe:

 

Wygodna w obsłudze platforma zakupowaSklepy internetowe coraz szybciej zdobywają popularność nie tylko na świecie, ale i w Polsce. Robienie zakupów 24h na dobę, duża liczba produktów, często dostępnych od ręki, możliwość oglądania towarów online, łatwa i bezpieczna płatność oraz sprawny transport - to jedne z niewielu cech, którymi charakteryzuje się sprzedaż online. Obecnie prowadzenie sklepu w sieci to już codzienność praktycznie każdego przedsiębiorcy. Żeby jednak osiągnąć sukces w e-commerce, nie wystarczy już uruchomić jakiekolwiek rozwiązanie. Dziś klienci są bardziej świadomi i bardziej wymagający. Oprócz dobrych cen szukają także odpowiedniej obsługi, a tę zapewnia właściwie dopasowane i skonfigurowane oprogramowanie e-commerce. Sklepy internetowe to obecnie skomplikowane witryny, zawierające wiele funkcjonalności z różnych obszarów handlu, logistyki, sprzedaży, reklamy. Wszystkie te obszary muszą ze sobą współgrać harmonijnie. Dopiero wtedy można osiągnąć sukces w e-biznesie. Konkretnie, sprawnie przyciągnąć, obsłużyć i utrzymać klienta.

Dlatego decydując się na stworzenie od podstaw sklepu internetowego, warto podejść do tego w sposób przemyślany. Najlepiej jest powierzyć to specjalistom, z dużym doświadczeniem, którzy zaproponują właściwe rozwiązanie.

Sprzedawaj klientom z całego świata

Posiadając sklep internetowy, nie musisz wyłącznie ograniczać się do rynku lokalnego. Możesz oferować swoje produkty w całej Polsce, a nawet klientom zagranicznym, także tym z najbardziej odległych zakątków świata. Sklepy internetowe budujemy w dowolnych wersjach językowych. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz wypłynąć na szerokie wody handlu internetowego, bez ograniczeń geograficznych. Oferujemy integracje z najbardziej popularnymi systemami płatności, firmami kurierskimi oraz platformami handlowymi jak Allegro.

Łatwo pozyskuj ruch z Google

Budując sklepy internetowe, zwracamy uwagę na właściwą architekturę treści i ułożenie produktów. Zależy nam na tym aby rozwiązania nie były tylko ładne, ale i skuteczne w przypadku pozyskiwania ruchu. Dlatego za każdym razem budując sklepy internetowe bierzemy pod uwagę indeksowanie sklepów w Google. Możemy również zintegrować sklepy z Google Merchant Center dając możliwość na dodatkowe wyświetlanie produktów w bezpłatnych informacjach o produktach Google, a także integracje z reklamami produktowymi Google Ads (Google Ads PLA).

Sklepy internetowe to nie tylko sprzedaż fizycznych produktów

Oferujemy szeroko pojęte rozwiązania e-commerce nie tylko dla sklepów internetowych, sprzedających fizyczne produkty, ale i również dla firm, które oferują usługi. Wśród naszych klientów są rozmaite branże także takie jak: dietetyczna, gastronomiczna, hotelowa, turystyczna, prawnicza, psychologiczna, a także firmy oferujące płatny content z dostępem czasowym - np. filmy, podcasty, artykuły. Jeśli prowadzisz biznes tradycyjny, a masz pomysł na zarabiania na swojej działalności lub uzupełnienie swojej działalności usługami online to zapraszamy do kontaktu. Pomożemy przeanalizować pomysł oraz zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie, żeby zarabiać w sieci.

 

WebDesignGroup ProjektowanieStron.eu
© ProjektowanieStron.eu - All Rights Reserved