Strony internetowe dla prawników i kancelarii

Strona internetowa dla prawnika (notariusza, adwokata, radcy prawnego) lub kancelarii prawnej powinna być przede wszystkim profesjonalna i wiarygodna. Warto, aby zwracała uwagę na następujące kwestie:

 1. Wizerunek: Strona powinna mieć elegancki wygląd, zawierać profesjonalne zdjęcia i logo.
 2. Informacje o prawniku: W sekcji "O mnie" powinny znajdować się informacje o prawniku, jego doświadczeniu, specjalizacjach i wykształceniu.
 3. Usługi prawne: Strona powinna wyraźnie przedstawiać usługi, które oferuje prawnik, jak również opisywać swoje podejście do każdej sprawy.
 4. Kontakt: Strona powinna zawierać dane kontaktowe prawnika, takie jak adres e-mail, numer telefonu i adres kancelarii.
 5. Referencje: Jeśli prawnik posiada pozytywne referencje od swoich poprzednich klientów, warto je zamieścić na stronie, aby zwiększyć wiarygodność.
 6. Blog lub artykuły: Jeśli prawnik chce pokazać swoją wiedzę i eksperckość, może opublikować na swojej stronie bloga lub artykuły dotyczące prawa.

Strona powinna być responsywna i dostępna na różnych urządzeniach, takich jak komputery, tablety i telefony komórkowe.

Jaka powinna być strona dla prawnika lub kancelarii prawnej?

Podsumowując, strona internetowa dla prawnika, kancelarii prawnej powinna być profesjonalna, wiarygodna i wyraźnie prezentować jego usługi i specjalizacje. Powinna również być łatwo dostępna i użyteczna dla potencjalnych klientów.

Wszystkie strony staramy się tworzyć nie tylko pod kątem eleganckiego wyglądu, ale i pod kątem łatwego pozycjonowania w Google. Warto pamiętać, że obecnie większość informacji wyszukuje się w internecie. Wiele osób właśnie tam szuka też kancelarii prawnych, adwokatów, notariuszy i podmiotów działających na tym rynku. Wysoka pozycja w Google jest dla wielu z nich być albo nie być.

Strona internetowa dla kancelarii prawnej, notariusza, adwokataProces budowy strony internetowe dla kancelarii prawnej

Proces tworzenia stron dla kancelarii prawnej wygląda podobnie do procesu kreacji i budowy typowej strony internetowej.

W całym procesie bierze udział kilka osób:

 • Klient lub osoba go reprezentująca,
 • Analityk, zbierający wymagania,
 • Grafik, który zajmuje się kreacją layoutu i dostosowaniem go do wymagań klienta,
 • Programista, który zaakceptowany przez klienta layout koduje, a po wybudowaniu strony przenosi ją na docelowe miejsce.

 

Proces tworzenia strony www składa się z kilka etapów. Wbrew pozorom, każdy z nich jest ważny i ma wpływ na sukces projektu.

 1. Zbieranie wymagań – to dość ważny moment. Podczas spotkań, wymiany maili, rozmów telefonicznych lub z wykorzystaniem aplikacji do zdalnej komunikacji ustala się takie rzeczy jak: cele strony – czyli do czego ma ona służyć i kto będzie jej użytkownikiem, jak powinna wyglądać szata graficzna, co znajdzie się na stronie. W trakcie rozmów ustala się także takie kwestie jak – ile wersji językowych będzie na stronie www, czy będzie blog lub poradnik, jak będzie wyglądać menu.
 2. Etap tworzenia projektu graficznego. Grafik przygotowuje układ strony, który jest na bieżąco uzgadniany z klientem. Po jego zatwierdzeniu jest przekazywany do kodowania.
 3. Kodowanie to etap, podczas którego programiści zajmują się stworzeniem z projektu pełnoprawnej strony internetowej. Dodatkowo podpinają pod niego panel administracyjny, tak aby można było edytować treści bez konieczności posiadania wiedzy z zakresu programowania.
 4. Szkolenie i testowanie. Po wykonaniu strony jest ona umieszczana na serwerze testowym. Na tym etapie wykonywane jest szkolenie, w ramach którego omawiane są zagadnienia związane z zakresu edycji treści.
 5. Etap uzupełniania strony. Po wykonaniu strony jest ona cały czas dostępna na serwerze testowym. Zazwyczaj tutaj następuje jej uzupełnienie o treści, które mają już być widoczne dla ostatecznego odbiorcy.
 6. Umieszczenie strony na serwerze produkcyjnym.

Jeśli Ty prowadzić kancelarię prawniczą, jesteś notariuszem, adwokatem lub radcą prawnym i chciałbyś posiadać profesjonalną stronę internetową, taką, którą będzie spełniania zarówno Twoje oczekiwania, wpisywała się w nowoczesne trendy webdesignu, a przy okazji dobrze się pozycjonowała w Google, to nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami!


tel.kom. +48.660 559 515

Pola wymagane
WebDesignGroup ProjektowanieStron.eu
© ProjektowanieStron.eu - All Rights Reserved